ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА ГОСТІ !

Навчальний рік у комунальному закладі "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №376 Харківської міської ради" розпочинається з 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року.
З 1 червня по 31 серпня(оздоровчий період) у закладі проводиться оздоровлення дітей.
Заклад дошкільної освіти здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення.
У закладі визначена українська мова навчання і виховання дітей.
Освітній процес у закладі здійсюється відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти (нової редакції 2012р ), та відповідних програм виховання і навчання дітей дошкільного віку.
Педагогічний колектив забезпечує надання дошкільної освіти на засадах особистісно - орієнтованого підходу за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років "Дитина" (рекомендовано Міністерством освіти і науки України, лист МОН України№1/11-16163 від 09.11.2015р.) Управлінська діяльність адміністрації закладу спрямована на забезпечення гарантованого права громадян на отримання дітьми дошкільної освіти.
Навчання дітей у формі занять починається з 3-го року життя. Тривалість спеціально-організованих занять становить:
  • ранній вік (3 рік життя) – до 10 хвилин,
  • молодший вік (4 рік життя ) – до 15 хвилин,
  • молодший вік (5 рік життя) – до 20 хвилин,
  • старший вік (6 рік життя) – до 25 хвилин.
Щоденна кількість і послідовність занять у групах визначається розкладом занять, який складається відповідно до санітарно-гігієнічних, педагогічних вимог та специфіки групи і затверджується завідувачем дошкільного закладу.
/Files/images/izobrazhenie_007.jpg /Files/images/sdc17976_1.jpg
Заклад дошкільної освіти спрямовує свою роботу по збереженню і зміцненню фізичного та психічного здоров‛я дітей, підвищує фізичну та розумову працездатність через виховання дбайливого ставлення до власного здоров‛я.

За віковими групами спланована і проводиться система загартовуючих заходів:

• Ранкова гімнастика з коригувальними вправами. Під час оздоровчого періоду ранкова гімнастика проводиться на свіжому повітрі.
  • Гімнастика пробудження.
  • Точковий масаж.
  • Дихальна гімнастика.
  • Коригувальні вправи з профілактики сутулості, плоскостопу.
  • Ходьба босоніж.
  • Вологе обтирання тіла (обличчя, рук).
  • Прогулянки на свіжому повітрі.
  • Пішіоходні переходи.
  • Фізичні заняття на свіжому повітрі та в спортивній залі.
  • Фізкультхвилинки.

/Files/images/rank__gymnastika.jpg /Files/images/img_4135.jpg