ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА ГОСТІ !

Навчальний рік у Комунальному закладі "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №376 Харківської міської ради" розпочинається з 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року.
З 1 червня по 31 серпня(оздоровчий період) у закладі дошкільної освіти проводиться оздоровлення дітей.
Заклад дошкільної освіти здійснює свою діяльність відповідно до плану роботи, який складається на навчальний рік та період оздоровлення.
У закладі дошкільної освіти визначена українська мова навчання і виховання дітей.
Освітній процес у закладі дошкільної освіти здійсюється відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти (нової редакції 2012рік ), та відповідних програм виховання і навчання дітей дошкільного віку.
Педагогічний колектив забезпечує надання дошкільної освіти на засадах особистісно - орієнтованого підходу за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років "Дитина" (рекомендовано Міністерством освіти і науки України, лист МОН України№1/11-16163 від 09.11.2015) Управлінська діяльність адміністрації закладу дошкільної освіти спрямована на забезпечення гарантованого права громадян на отримання дітьми дошкільної освіти.
Навчання дітей у формі занять починається з 3-го року життя. Тривалість спеціально-організованих занять становить:
  • ранній вік (від одного до трьох років) – до 10 хвилин,
  • молодший дошкільний вік (від трьох до чотирьох років ) – до 15 хвилин,
  • середній дошкільний вік (від чотирьох до п'яти років) – до 20 хвилин,
  • старший дошкільний віквік (від п'яти до шести (семи) років) – до 25 хвилин.
Щоденна кількість і послідовність занять у групах визначається розкладом занять, який складається відповідно до санітарно-гігієнічних, педагогічних вимог та специфіки групи і затверджується керівником закладу дошкільної освіти.

/Files/images/gr10/20181019_090647.jpg /Files/images/alina/IMG-a368aeb99b1866947c862feeb3354823-V.jpg
Заклад дошкільної освіти спрямовує свою роботу по збереженню і зміцненню фізичного та психічного здоров‛я дітей, підвищує фізичну та розумову працездатність через виховання дбайливого ставлення до власного здоров‛я.

За віковими групами спланована і проводиться система загартовуючих заходів:

• Ранкова гімнастика з коригувальними вправами. Під час оздоровчого періоду ранкова гімнастика проводиться на свіжому повітрі.
  • Гімнастика пробудження.
  • Точковий масаж.
  • Дихальна гімнастика.
  • Коригувальні вправи з профілактики сутулості, плоскостопу.
  • Ходьба босоніж.
  • Вологе обтирання тіла (обличчя, рук).
  • Прогулянки на свіжому повітрі.
  • Пішіоходні переходи.
  • Фізичні заняття на свіжому повітрі та в спортивній залі.
  • Фізкультхвилинки.

/Files/images/alina/IMG-420aa1894fab993064f7ec5db9135f01-V.jpg /Files/images/img_4135.jpg /Files/images/alina/IMG-4068d5a7c9ce9f73b113aeb68984a203-V.jpg