2015/2016 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Організація освітньої роботи в дошкільному навчальному закладі здійснюється відповідно до вимог Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Базового компоненту дошкільної освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді та інших чинних нормативно-правових актів.

Реалізація Базового компоненту дошкільної освіти здійснюється через:

- комплексні освітні програми:

· програма розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наук. кер. Жебровський Б.М.);

· програма виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина» (наук.кер.Проскура О.В., Кочина Л.П., Кузьменко В.У, Кудикіна Н.В.);

- парціальні освітні програми:

· програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку «Радість творчості» (авт. Борщ Р.М., Самойлик Д.В.);

· програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності «Про себе треба знати, про себе треба дбати» (авт. Лохвицька Л.В.);

· програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку «Казкова фізкультура» (авт. Єфименко М.М.);

- регіональні парціальні програми:

· Навчання грі в шахи з дитинства (авт. Кісіль Ж.М., Умнікова Н.М., Кугуєнко Н.Ф. );

· Народна пісенна творчість у вихованні національної свідомості дошкільників (авт. Грабарєва О.А., Кугуєнко Н.Ф.).

Методична тема дошкільного навчального закладу:

«Формування особистості дошкільника з урахуванням особливостей його фізичного, психічного розвитку, індивідуальних можливостей і здібностей шляхом підвищення якості освіти».

Пріоритетні завдання на 2015/2016 навчальний рік:

1. Продовжувати роботу по формуванню основ патріотичного виховання дітей дошкільного віку засобами народознавства.

2. Продовжувати роботу щодо формування здоров’язберігаючої компетентності у дітей дошкільного віку засобами здоров’язбережувальних технологій.

3. Активізувати роботу щодо розвитку зв’язного мовлення дітей дошкільного віку у різних видах дитячої діяльності, реалізуючи освітню лінію «Мовлення дитини» Базового компоненту дошкільної освіти.