2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

У 2017/2018 навчальному році колектив закладу дошкільної освіти працює за програмами.

Комплексні освітні програми:

- «Дитина», освітня програма для дітей від 2 до 7 років (наук. кер. проекту – Огнев`юк В. О., авт. колектив – Бєлєнька Г. В.та ін.) – ред. 2015 року;

- «Впевнений старт», освітня програма розвитку дітей старшого дошкільного віку (Н.В.Гавриш, Т.В.Панасюк, Т.О.Піроженко, О.С.Рогозянський, О.Ю.Хартман, А.С.Шевчук, за заг. наук. ред. Т.О.Піроженко.) –ред.2017 року.

Парціальні освітні програми:

- «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років (авт. Лохвицька Л. В.);

- «Дитина у світі дорожнього руху», програма з формування основ безпечної поведінки дітей дошкільного віку під час дорожнього руху (авт. – Тимовський О.А., Репік І.А.);

- «Мудрі шахи», програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи (авт. Семизорова В.В., Духновська О.І., Пащенко Л.Ю.);

- «Україна – моя Батьківщина», програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку (авт. Кичата І.І., Каплуновська О. М., Палець Ю.М., за наукового редагування Рейпольської О. Д.).

Методична тема: «Підвищення ефективності та якості дошкільної освіти шляхом формування професійної компетентності педагогічних працівників».

ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ
на 2017/2018 навчальний рік:

1. Удосконалювати роботу з розвитку творчої особистості дошкільника засобами образотворчого та музичного мистецтва.

2. Поглибити роботу з громадянського виховання через формування правової культури дошкільників.

3. Активізувати роботу над комунікативно-мовленнєвим розвитком засобами малих форм українського фольклору.