ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРЧУВАННЯ

Відповідно до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 18.01.2017 №3«Про організацію харчування учнів та вихованців навчальних закладів системи освіти м. Харкова у 2017 році вартість харчування у дошкільному навчальному закладі з 01.01.2017 року становить: 18 грн. групи до 3 років, (з розрахунку – 10 грн. 80 коп. - батьківська оплата, 7 грн. 20 коп. - бюджетні кошти); 23 грн. групи від 3 до 6 років, (з розрахунку – 13 грн. 80 коп. - батьківська оплата, 9 грн. 20 коп. - бюджетні кошти)

/Files/images/novini/12.jpg

Звільняються від оплати:

• діти загиблих учасників антитерористичної операції;
  • діти-сироти та діти, що позбавлені батьківського піклування;
  • діти із сімей, сукупний дохід в яких на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищив рівня забезпечення прожиткового мінімуму;
  • Розмір плати зменшується на 50% для батьків в сім’ях яких троє і більше дітей, при наявності необхідних документів.

/Files/images/novini/4.jpg