/Files/images/633869232426168587_1 (1).jpg

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Ми раді вітати Вас на сайті
Комунального закладу "Дошкільний
навчальний заклад (ясла-садок) №376
Харківської міської ради"!

Дитинство - найважливіший і неповторний період у житті кожної людини. Справжньою маленькою країною дитинства, звідки бере початок могутня ріка людського життя є дошкільний навчальний заклад. Тут дітям комфортно і затишно. Тут можна все! Дружити. Мріяти. Малювати. Сумувати. Гратися. Творити. Радіти. Міркувати. Помилятися. Фантазувати. Саме заклад дошкільної освіти забезпечує всебічний розвиток дитини відповідно до її задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних, психічних та фізичних особливостей, культурних потреб, набуття нею життєвого досвіду та стає своєрідним посередником між сім’єю та навколишнім світом.

/Files/images/sportzal/DSC_0935.JPG

НАША АДРЕСА:

61138, м. Харків, бульвар Івана Каркача, буд. 75А

/Files/images/телефон.gif
тел.(057)725-53-69

/Files/images/novini/emailIcon.png

e-mail:dnz376@kharkivosvita.net.ua

Години прийому керівника закладу дошкільної освіти:

Щопонеділка - 9.00 - 11.00

Щочетверга - 14.00 - 16.00

Відповідно до наказу Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради від 06.03.2017 №61 "Про результати державної атестації Комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №376 Харківської міської ради" та на підставі висновку атестаційної комісії Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №376 Харківської міської ради» визнано атестованим та підтверджено право Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №376 Харківської міської ради» на надання дошкільної освіти.

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.