СЕСТРА МЕДИЧНА СТАРША:

СТОЛЯРЕНКО ЛЕСЯ ЮРІЇВНА

/Files/images/столяренко.jpg

Освіта: середня спеціальна.
Закінчила Богодухівське медичне училище Харківської області у 1998 році, за спеціальністю "Сестринська справа".

У закладі дошкільної освіти працює з 2005 року.

Спеціаліст вищої категорії.

ГОДИНИ ПРИЙОМУ:
щоденно з 8.00-17.00

Відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту", медична робота у закладі дошкільної освіти спрямована на збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров'я дошкільників.

У закладі дошкільної освіти сестрою медичною старшою:

• контролюється виконання санітарно – гігієнічних норм працівниками закладу дошкільної освіти;
  • здійснюється щоденний огляд дітей;
  • проводится санітарно-просвітницька робота з дітьми, батьками та працівниками закладу дошкільної освіти;
  • проводиться робота щодо збереження життя, фізичного та психічного здоров'я дитини;
  • здійснюється посійний контроль за якістю харчуваня дітей у закладі дошкільної освіти.

/Files/images/nova/IMG-ac8d0f40ecdee500ab2208bdbff0fba2-V.jpg

Консультації для батьків